Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: never
jv: ora tau

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: blocked
jv: diblokir

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Month
jv: Wulan

en: Code
jv: Kode

en: here
jv: nag kéné

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Users
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Any
jv: Sembarang

en: Reports
jv: Laporan

en: Dashboard
jv: Dasbor
