Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (46 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: %time ago
kn: %time ಗಳ ಮೊದಲು

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Guest
kn: ಅತಿಥಿ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ

en: Commission
kn: ಕಮಿಶನ್
