Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Manage
lt: Valdyti

en: never
lt: niekada

en: Notes
lt: Pastabos

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Settings for @role
lt: Nuostatos @role

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Last access
lt: Naudojosi

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Code
lt: Kodas

en: here
lt: čia

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Users
lt: Nariai

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Any
lt: Bet kuris

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.
