Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Month
ne: महिना

en: Code
ne: कोड

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
