Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: Manage
ro: Administrați

en: never
ro: nicioadă

en: Notes
ro: Note

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Settings for @role
ro: Opţiuni pentru @role

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: blocked
ro: blocat

en: active
ro: activ

en: N/A
ro: N/D

en: %time ago
ro: %time în urmă

en: Month
ro: Lună

en: Price
ro: Preţ

en: Customers
ro: Clienţi

en: Customer
ro: Client

en: Code
ro: Cod

en: here
ro: aici

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: SKU
ro: Cod

en: Destination
ro: Destinație

en: Users
ro: Utilizatori

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Order
ro: Comandă

en: Operation
ro: Operație

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Member for
ro: Membru pentru

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Orders
ro: Comenzi

en: Any
ro: Orice

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Notification
ro: Notificare

en: Show All
ro: Arată Toate

en: Frontpage
ro: Prima pagină

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: exposed
ro: expus
