Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu

en: Order
se: Diŋgo

en: Member for
se: Miellahttu leamaš
