Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: never
sl: nikoli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Settings for @role
sl: Nastavitve za %role

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Order
sl: Vrstni red

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Any
sl: Katerokoli

en: Reports
sl: Poročila

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
