Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (64 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: remove
tr: sil

en: Manage
tr: Yönetim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Notes
tr: Notlar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Settings for @role
tr: @role için ayarlar

en: All
tr: Tümü

en: Year
tr: Yıl

en: Last access
tr: Son erişim

en: blocked
tr: engellenmiş

en: active
tr: etkin

en: %time ago
tr: %time önce

en:  or
tr:  ya da

en: Month
tr: Ay

en: Price
tr: Fiyat

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Customer
tr: Müşteri

en: Code
tr: Kod

en: here
tr: buraya

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Destination
tr: Hedef

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Order
tr: Sıralama

en: Level
tr: Seviye

en: Operation
tr: İşlem

en: Date/Time
tr: Tarih/Saat

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: @time ago
tr: @time önce

en: Total:
tr: Toplam:

en: Orders
tr: Siparişler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Any
tr: Herhangi

en: Reports
tr: Raporlar

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: No products found.
tr: Hiçbir ürün bulunamadı.

en: Show All
tr: Hepsini göster

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Dashboard
tr: Pano

en: exposed
tr: açıkça
