Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: here
bo: འདིར།

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Any
bo: གང་རུང

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Show All
bo: ཡོད་ཚད་སྟོན

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
