Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: never
eu: inoiz ez

en: Notes
eu: Oharrak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Settings for @role
eu: Ezarpenak @role-(e)ntzat

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: %time ago
eu: duela %time

en: Month
eu: Hilabetea

en: Code
eu: Kodea

en: here
eu: hemen

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Destination
eu: Helbidea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Order
eu: Ordena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: @time ago
eu: duela @time

en: Any
eu: Edozein

en: Reports
eu: Txostenak

en: Show All
eu: Guztia Ikusi

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: exposed
eu: agerian jarri
