Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Code
ml: കോഡ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
