Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (41 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: remove
mr: मिटवा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: never
mr: कधीच नाही

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Month
mr: महिना

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: here
mr: येथे

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Reports
mr: अहवाल

en: Guest
mr: पाहुणा
