Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (112 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: remove
ru: удалить

en: Manage
ru: Управление

en: never
ru: никогда

en: Notes
ru: Примечания

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Settings for @role
ru: Настройки для @role

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: blocked
ru: заблокирован

en: active
ru: активно

en: N/A
ru: Н/Д

en: %time ago
ru: %time назад

en: Month
ru: Месяц

en: Price
ru: Цена

en: Customers
ru: Покупатели

en: Customer
ru: Покупатель

en: Code
ru: Код

en: here
ru: здесь

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: SKU
ru: Артикул

en: Destination
ru: Место назначения

en: Users
ru: Пользователи

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Order
ru: Порядок

en: Level
ru: Уровень

en: Operation
ru: Действие

en: Show
ru: Показать

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: @time ago
ru: @time назад

en: or
ru: или

en: Commissions
ru: Комиссия

en: Total:
ru: Всего:

en: Orders
ru: Заказы

en: Image Link
ru: Ссылка на изображение

en: Purchase
ru: Покупка

en: Affiliate
ru: Партнер

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Not sent
ru: Не отправлено

en: Any
ru: Любой

en: Reports
ru: Отчёты

en: Guest
ru: Гость

en: Notification
ru: Уведомление

en: Sales
ru: Продажи

en: Order status
ru: Состояние заказа

en: Total is less than specified value.
ru: Сумма заказа меньше указанного значения.

en: Total is less than or equal to specified value.
ru: Сумма заказа меньше или равна введенному значению.

en: Total is equal to specified value.
ru: Сумма заказа равна введенному значению.

en: Total is greater than or equal to specified value.
ru: Сумма заказа больше или равна введенному значению.

en: Total is greater than specified value.
ru: Сумма заказа больше введенного значения.

en: No products found.
ru: Товары не найдены.

en: Show All
ru: Показать все

en: Frontpage
ru: Главная страница

en: Order Status
ru: Состояние заказа

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Affiliate Center
ru: Партнерский центр

en: Generate Links
ru: Ссылки на товары

en: Unique Click Count
ru: Уникальные переходы

en: All Orders
ru: Все заказы

en: Product Title
ru: Заголовок товара

en: Export in
ru: Формат экспорта

en: Banner Preview
ru: Предосмотр баннеров

en: Banner Code
ru: Код баннера

en: Unique Clicks
ru: Уникальные клики

en: previous month
ru: предыдущий месяц

en: next month
ru: следующий месяц

en: Commission
ru: Комиссия

en: Affiliate Links
ru: Партнерские ссылки

en: Unique Clicks - Details
ru: Уникальные клики - Подробно

en: Client IP
ru: IP клиента

en: Unique Click count
ru: Уникальные переходы

en: Unique Clicks, by affiliate
ru: Уникальные клики по партнерам

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
ru: Попытка отправки сообщения на @email относительно заказа @order_id не удалась.

en: exposed
ru: раскрыт

en: Export product feed
ru: Экспорт товаров

en: Choose the products which you want included in your feed.
ru: Выберите товары, которые вы хотите экспортировать.

en: All product links will have your affiliate id included.
ru: Все ссылки на товары будут содержать ваш партнерский код.

en: Product Name
ru: Название товара

en: Commission History
ru: История заработков

en: Sales Today:
ru: Продажи сегодня:

en: Sales last 7 Days:
ru: Продажи за последние 7 дней:

en: Last 365 Days:
ru: За последний год:

en: Click here for more reports.
ru: Больше отчётов тут.

en: Today's Clicks:
ru: Сегодняшние клики:

en: Click here for product links.
ru: Нажмите сюда для получения ссылок на товары.

en: Click here for customized click reporting.
ru: Нажмите сюда для создания специальных отчётов.
