Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Refund
cs: Refundace

en: Credit
cs: Kredit

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Capture
cs: Zachytit

en: Authorization and capture
cs: Autorizace a zaznamenání

en: Void
cs: Neplatný

en: Order Complete
cs: Objednávky dokončena
