Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Refund
es: Reembolso

en: This action cannot be undone
es: Esta acción no se puede deshacer

en: Credit
es: Crédito

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Capture
es: Captura

en: Authorization and capture
es: Autorización y liquidación

en: Void
es: Nulo
