Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Refund
fr: Remboursement

en: This action cannot be undone
fr: Cette action ne peut pas être annulée

en: Credit
fr: Crédit

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Capture
fr: Capturer

en: Authorization and capture
fr: Autorisation et capture

en: Void
fr: Annuler

en: The default will be used to process transactions during checkout.
fr: La valeur par défaut sera utilisée pour traiter les transactions lors du processus de commande.

en: Proceed with payment
fr: Procéder au paiement

en: Refund amount
fr: Montant du remboursement
