Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Credit
lt: Kreditas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Void
lt: Negaliojantis
