Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Credit
sk: Kredit

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Void
sk: Storno
