Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Refund
sv: Återbetalning

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: Credit
sv: Kredit

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Authorization and capture
sv: Auktorisering och låsning

en: Void
sv: Förfallen
