Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Refund
da: Refusion

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes

en: Credit
da: Kredit

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Capture
da: Hævning

en: Authorization and capture
da: Godkend og gem

en: Void
da: Annuller
