Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: This action cannot be undone
hu: A művelet nem visszavonható

en: Credit
hu: Hitel

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Authorization and capture
hu: Meghatalmazás és rögzítés

en: Void
hu: Hiányos

en: Order Complete
hu: Rendelés teljesítése

en: Default credit card transaction type
hu: Alapértelmezés szerinti hitelkártya tranzakció típus

en: The order canceled.
hu: A rendelés lemondva.
