Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Refund
it: Rimborso

en: Credit
it: Credito

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Void
it: Vuoto
