Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Refund
ja: 払い戻し

en: This action cannot be undone
ja: このアクションは取り消しできません

en: Credit
ja: 現金

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Authorization and capture
ja: 認証と取得

en: Void
ja: 無効
