Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Refund
nl: Restitutie

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Authorization and capture
nl: Autorisatie en vastlegging

en: Void
nl: Ongeldig

en: Order Complete
nl: Bestelling voltooid

en: Proceed with payment
nl: Verdergaan met betaling
