Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Refund
pt: Estorno

en: This action cannot be undone
pt: Esta operação não pode ser desfeita

en: Credit
pt: Crédito

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Capture
pt: Capturar

en: Authorization and capture
pt: Autorização e captura

en: Void
pt: Extornar
