Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Refund
pt: Reembolso

en: This action cannot be undone
pt: Essa ação não pode ser revertida

en: Credit
pt: Crédito

en: Capture
pt: Captura

en: Void
pt: Vazio
