Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Refund
ru: Возврат

en: This action cannot be undone
ru: Это действие не может быть отменено

en: Credit
ru: Кредит

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Authorization and capture
ru: Авторизация и захват

en: Void
ru: Пусто

en: Order Complete
ru: Заказ сделан
