Ubercart Affirm (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Refund
uk: Повернення

en: Credit
uk: Кредит

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Capture
uk: Захопити

en: Authorization and capture
uk: Уповноваження і списання

en: Void
uk: Порожньо

en: Order Complete
uk: Замовлення зроблене
