Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Selector
sv: Väljare

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Enable menu link
sv: Aktivera menylänk
