Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
da: Menu-link

en: Selector
da: Vælger

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Enable menu link
da: Aktivér menu-link
