Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Cart items
hu: Kosár tételek

en: Enable menu link
hu: A menühivatkozás engedélyezése
