Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Selector
it: Selettore

en: Shopping cart
it: Carrello

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Enable menu link
it: Attiva voce del menu
