Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Cart items
fa: اقلام سبد خرید
