Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Selector
ja: セレクター

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Shopping cart (AJAX)
ja: ショッピングカート(AJAX)

en: Cart total
ja: カートの合計

en: Cart total (number)
ja: カートの合計（数量）

en: Enable menu link
ja: メニューリンクを有効にする
