Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Replacement text
de: Ersatztext

en: Selector
de: Selektor

en: Shopping cart
de: Warenkorb

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: Enable menu link
de: Menülink aktivieren
