Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Shopping cart
fr: Panier

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: Enable menu link
fr: Activer le lien de menu
