Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Selector
id: Pemilih

en: Shopping cart
id: Keranjang belanja

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: Enable menu link
id: Hidupkan tautan menu
