Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Selector
pl: Selektor

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Enable menu link
pl: Włącz odnośnik menu
