Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Replacement text
ru: Текст для замены

en: Selector
ru: Селектор

en: Shopping cart
ru: Корзина

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Enable menu link
ru: Включить ссылку меню
