Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Selector
uk: Вибір

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Cart items
uk: Товари у кошику

en: Enable menu link
uk: Увімкнути посилання меню
