Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Selector
fi: Valitsin

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Enable menu link
fi: Ota valikkolinkki käyttöön
