Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Enable menu link
lt: Įjungti meniu nuorodą
