Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
nl: Menulink

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Cart items
nl: Winkelwagen-items

en: Enable menu link
nl: Menulink inschakelen
