Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Selector
tr: Seçici

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Enable menu link
tr: Menü bağlantısını etkinleştir
