Ubercart AJAX Cart (Alternative) (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Replacement text
vi: Văn bản thay thế

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
