UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Error
bg: Грешка

en: Successful
bg: Успешни

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
