UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Currency
da: Valuta

en: Error
da: Fejl

en: Result
da: Resultat

en: Successful
da: Lykkedes

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Currency Code
da: Valutakode

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Vendor account number
da: Leverandørkontonummer

en: Charge
da: Opkræve
