UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Currency
hr: Valuta

en: Error
hr: Greška

en: Result
hr: Rezultat

en: Successful
hr: Uspješno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
