UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Currency
et: Valuuta

en: Error
et: Viga

en: Result
et: Tulemus

en: Successful
et: Edukas

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Vendor account number
et: Tootja arve number
