UC Alpha DeltaPay (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Error
he: שגיאה

en: Result
he: תוצאה

en: Successful
he: התקבלו

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Vendor account number
he: מספר חשבון הספק
